Работилница по повод Светскиот ден на водата – „ВОДАТА ЗА МИР“

За настанот

Работилницата е во согласност со програмата на ООН (UN Water) и ќе се одржи во Амфитеатарот на ТМФ на 22.03.2024г. со почеток во 10:00 часот.

Локација

Датум на настан: Мар 22
Време на настан: 10:00 - 13:00

Амфитеатар на ТМФ

Телефонски број 075223533
Е-пошта info@tmf.ukim.edu.mk

Оставете ја вашата мисла овде

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

 • Цена Бесплатно
 • Датум на настанот
  22.03.2024
 • Време на настанот 10:00 - 13:00
 • Организатор ТМФ
 • Вкупно слот 200
 • Резервиран слот 3

Овој настан истече

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare