Натпревар на средните училишта

Naslov na natprevar

За настанот

Наноматеријали – материјали на иднината

 • се испраќа ПДФ формат од проектот на info@tmf.ukim.edu.mk или anita@tmf.ukim.edu.mk
 • добивате одговор дека сме го примиле проектот успешно

Теми за избор

Наноматеријали, паметни материјали, хибридни материјали, метални материјали, керамички материјали, полимерни материјали, текстилни материјали, биоматеријали, биоразградливи материјали, композитни материјали, рециклирачки материјали

НАПОМЕНА: За натпреварот е задолжителна Power Point презентација

Испраќање на проект:

 • Готовите проекти во PDF формат се испраќаат на info@tmf.ukim.edu.mk или anita@tmf.ukim.edu.mk
 • Задолжително очекувајте во рок од 24 часа одговор дека е примен проектот (доколку не добиете повратен е-маил, ве молиме контактирајте нè на 075/223-533)
 • На е-маил ќе добиете одговор дали е прифатен или одбиен проектот
 • На денот на натпреварот потребно е да имате хартиена копија од проектот и Power Point презентација

Локација

Датум на настан: Мар 01
Време на настан: 08:00 - 17:00
Онлајн пријавување
Е-пошта info@tmf.ukim.edu.mk
 • Цена Бесплатно
 • Датум на настанот
  01.03.2024
 • Време на настанот 08:00 - 17:00
 • Организатор Технолошко-Металуршки факултет
 • Вкупно слот 10000
 • Резервиран слот 91

Овој настан истече

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare