Жиро сметки

Жиро сметки

Сметка на ТМФ

Број на сметка:

100000000063095

Буџетски корисник:

160010336078816

Приходна шифра и програма:

 1. За уплати од студенти (школарини, партиципации): 723012-41
 2. За уплати по фактури: 723219-41

Сметка за донации

Трезорска сметка:

100000000063095

Сметка на буџетски корисник:

160103360785Е9

Приходна шифра и програма:

723219-41

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare