Вести и блог

СООПШТЕНИЕ – ДОПOЛНИТЕЛНА СЕСИЈА

Uncategorized @mkСтуденти

СООПШТЕНИЕ – ДОПOЛНИТЕЛНА СЕСИЈА

Дополнителна сесија ќе се одржи на ден 14.02.2024 година (среда) со почеток во 10.00 часот.

За пријавување е потребно пополнета пријава и уплатница од 1000 денари нa жиро сметка на ТМФ. Студентот има право да полага само еден предмет.

Пријавувањето на испити за дополнителна сесија е на ден 13.02.2024 година (вторник) од 11.00-13.00 часот. во Службата за Студентски прашања.

Оставете ја вашата мисла овде

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare