Вести и блог

КОНКУРС за запишување студенти на трет циклус студии – докторски студии 

Uncategorized @mkКонкурси

КОНКУРС за запишување студенти на трет циклус студии – докторски студии 

КОНКУРС  за запишување студенти на трет циклус студии – докторски студии на студиските програми на Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје,
во академската 2023/2024 година (втор рок)

Оставете ја вашата мисла овде

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare