Категорија:Uncategorized @mk

Uncategorized @mkСтуденти

Конечна листа на студенти добитници на еднократна стипендија од УКИМ за академската 2023/24 година од ТМФ

Uncategorized @mkСтуденти

ЗАПИШУВАЊЕ НА ЛЕТЕН СЕМЕСТАР 2023-2024 година

Uncategorized @mkСтуденти

СООПШТЕНИЕ – ДОПOЛНИТЕЛНА СЕСИЈА

Uncategorized @mk

ВТОР ЦИКЛУС СТУДИИ – ДОКУМЕНТИ ЗА ПРИЈАВУВАЊЕ

Uncategorized @mk

СЛОБОДНИ МЕСТА ЗА ЗАПИШУВАЊЕ СТУДЕНТИ НА ВТОР ЦИКЛУС СТУДИИ ВО ВТОРИОТ УПИСЕН РОК ВО УЧЕБНАТА 2023/2024 ГОДИНА

TehnologijaUncategorized @mk

Конечна листа на примени кандидати на трет циклус студии

Uncategorized @mkСтуденти

Соопштение за студентите од ПРВА година

Uncategorized @mk

Честитка 2024

Uncategorized @mkСтуденти

ПРИЈАВУВАЊЕ ИСПИТИ

Uncategorized @mk

Прелиминарна листа на кандидати кои иполнуваат услови за запишување на трет циклус студии – докторски студии во вториот уписен рок во академската 2023/2024 година

Uncategorized @mkКонкурси

КОНКУРС за запишување студенти на трет циклус студии – докторски студии 

Uncategorized @mkСтуденти

Распоред за 1ва и 2ра колоквиумска недела

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare