News and Blog

ОбукиСтуденти

Обуки организирани од „Алкалоид“ AД Скопје 

СоопштенијаСтуденти

Распоред за 1ва и 2ра колоквиумска недела

СоопштенијаСтуденти

Одлука за распишување на избор за претседател на ФСС

НастаниНовости

Отворен ден на ТМФ

МагистерскиСоопштенија

СООПШТЕНИЕ

кариераСтуденти

Инфо ден за Career Transition Support North Macedonia and Kosovo програмата

Соопштенија

Конечна листа на примени кандидати на трет циклус студии – докторски студии во првиот уписен рок во академската 2023/2024 година

КонкурсиНатпревари

Натпревар за научна фотографија

Студенти

Бесплатни онлајн курсеви по странски јазици 

Соопштенија

РАНГ-ЛИСТА

Студенти

Прелиминарна листа за прв уписен рок на трет циклус (докторски) студии за учебната 2023/2024 година

КонкурсиСтуденти

Одлука за уписнина – еднородителски семејства

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare