Вести и блог

Прв академски час

Новости

Прв академски час

Почитувани студенти запишани на прв циклус студии, ве известуваме дека на 02.10.2023г. (понеделник) ќе се одржи првиот академски час во амфитеатарот на факултетот со почеток од 11:00 часот.

Ве очекуваме!

Оставете ја вашата мисла овде

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare