Вести и блог

Презентација за практиканство – АЛКАЛОИД АД Скопје

кариераНастаниСтуденти

Презентација за практиканство – АЛКАЛОИД АД Скопје

Почитувани студенти,

АЛКАЛОИД АД Скопје на 06.03.2024 (среда) во 14:30ч. организира онлајн презентација за практиканство, преку која ќе се запознаете со можностите за практична работа во АЛКАЛОИД АД Скопје и за перспективите што Ви се отвораат по завршување на практичната работа.

Оставете ја вашата мисла овде

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare